Склад постійних комісій районної ради Друк
Написав Administrator   
Вівторок, 12 січня 2016, 16:53

І. Комісія з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку та комунальної власності району

Голова комісії

Башмат Олександр Павлович

Полічна партія «Прогрес»

Заступник голови комісії

Чайковська Ганна Микитівна

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»

Секретар комісії

Менько Майя Михайлівна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Члени комісії

Вінічук Володимир Дмитрович

Народна партія

 

Тарасюк Неоніла Іванівна

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Януш Василь Вячеславович

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Лещук Василь Захарович

Радикальна партія

 

Солтис Петро Михайлович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

ІІ. Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та охорони навколишнього природного середовища

Голова комісії

Буйволюк Роман Дем’янович

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник голови комісії

Миронець Іван Віталійович

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Секретар комісії

Мороз Аліса Андріївна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Члени комісії

Теслюк Микола Юрійович

Політична партія «Конкретних справ»

 

Шурин  Володимир

Ілліч

Народна партія

 

Козуб Володимир

Миколайович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Нечай Іван Андрійович

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Куніцький Олександр

Степанович

Політична партія «Прогрес»

ІІІ. Комісія з питань освіти, культури і духовності, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, законності та правопорядку

Голова комісії

Якимович Галина Єрофєївна

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник голови комісії

Гончарук Любов

Олександрівна

Народна партія

Секретар комісії

Гутюк Сергій Олексійович

Народна партія

Члени комісії

Пекарський Ярослав Анатолійович

Радикальна партія

 

Суходол Людміла Володимирівна

Народна партія

Дунас Сергій Миколайович

Політична партія «Конкретних справ»

Саликов Вадим Токевич

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Кошманюк Мирослава  Володимирівна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 травня 2019, 10:07