Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Регуляторна політика
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Доступ до публічної інформації
Краща посадова особа
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Example of Section Blog layout (FAQ section)
Склад постійних комісій районної ради PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 12 січня 2016, 16:53

І. Комісія з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку та комунальної власності району

Голова комісії

Башмат Олександр Павлович

Полічна партія «Прогрес»

Заступник голови комісії

Чайковська Ганна Микитівна

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»

Секретар комісії

Менько Майя Михайлівна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Члени комісії

Вінічук Володимир Дмитрович

Народна партія

 

Нечай Іван Андрійович

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Януш Василь Вячеславович

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Лещук Василь Захарович

Радикальна партія

 

Солтис Петро Михайлович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

ІІ. Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та охорони навколишнього природного середовища

Голова комісії

Засюк Олександр Петрович

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник голови комісії

Буйволюк Роман Дем’янович

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Секретар комісії

Мороз Аліса Андріївна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Члени комісії

Теслюк Микола Юрійович

Політична партія «Конкретних справ»

 

Шурин  Володимир

Ілліч

позафракційний

 

 

Козуб Володимир

Миколайович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Душко Анатолій Миколайович

Народна партія

 

Куніцький Олександр

Степанович

Політична партія «Прогрес»

ІІІ. Комісія з питань освіти, культури і духовності, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, законності та правопорядку

Голова комісії

Якимович Галина Єрофєївна

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник голови комісії

Іщук Віктор Миколайович

Політична партія «Конкретних справ»

Секретар комісії

Гутюк Сергій Олексійович

позафракційний

Члени комісії

Пекарський Ярослав Анатолійович

Радикальна партія

 

Суходол Людміла Володимирівна

Народна партія

Фігловська Олена Вікторівна

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Саликов Вадим Токевич

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Кошманюк Мирослава  Володимирівна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Останнє оновлення на Четвер, 27 липня 2017, 11:32
 
Список депутатів Демидівської районної ради V скликання PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 05 жовтня 2015, 13:37

 

  1. Домбровський Анатолій Сергійович
  2. Савич Наталія Вячеславівна
  3. Багній Євгеній Миколайович
  4. Панчук Микола Лук’янович
  5. Нікитюк Михайло Ростиславович
  6. Роюк Віталій Григорович
  7. Суходол Людмила Володимирівна

 

 

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»

  1. Козуб Володимир Миколайович
  2. Кременовський Руслан Євстафійович
  3. Бончковська Надія Максимівна
  4. Возний Віталій Євстафійович

 

Народна партія

  1. Рачинська Валентина Василівна
  2. Тарасюк Неоніла Іванівна
  3. Фещук Віктор Євстафійович
  4. Якимович Галина Єрофіївна
  5. Януш Василь Вячеславович
  6. Рачинська Валентина Степанівна

 

Політична партія «Наша Україна»

  1. Грач Станіслав Миколайович
  2. Самойлик Олександр Адамович

 

Всеукраїнське Об’єднання «Свобода»

  1. Конський Віталій Віталійович
  2. Кравець Ігор Леонідович
  3. Смага Володимир Ігорович

 

Політична партія  «Сильна Україна»

  1. Шурин Володимир Ілліч

 

Партія «Відродження»

  1. Ткачук Богдан Ярославович

 

Останнє оновлення на Понеділок, 05 жовтня 2015, 13:41
 
Фракції і групи районної ради PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 03 червня 2011, 23:38

Текст

Останнє оновлення на Понеділок, 17 серпня 2015, 13:50
 
Список депутатів Демидівської районної ради шостого скликання Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 03 червня 2011, 23:25

 

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

  1. Радченко Сергій Іванович
  2. Тарасюк Неоніла Іванівна
  3. Януш Василь Вячеславович
  4. Буйволюк Роман Дем’янович
  5. Нечай Іван Андрійович
  6. Якимович Галина Єрофеївна
  7. Миронець  Іван Віталійович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

  1. Козуб Володимир Миколайович
  2. Чайковська Ганна Микитівна
  3. Солтис Петро Михайлович
  4. Саликов Вадим Токевич
  5. Мороз Аліса Андріївна
  6. Кошманюк Мирослава Володимирівна

Народна партія

  1. Вінічук Володимир Дмитрович
  2. Суходол Людміла Володимирівна
  3. Гончарук Любов Олександрівна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

  1. Конський Віталій Віталійович
  2. Менько Майя Михайлівна

Політична партія «Конкретних справ»

  1. Дунас Сергій Миколайович
  2. Теслюк Микола Юрійович

Політична партія «Прогрес»

  1. Башмат Олександр Павлович
  2. Куніцький Олександр Степанович

Радикальна партія

  1. Лещук Василь Захарович
  2. Пекарський Ярослав Анатолійович

 

Позафракційні

 

  1. Гутюк Сергій Олексійович
  2. Шурин Володимир Ілліч

Останнє оновлення на Середа, 10 січня 2018, 10:37
 


 

Пошук

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер