Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Регуляторна політика
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Доступ до публічної інформації
Краща посадова особа
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Відбулося чергове пленарне засідання сесії Друк e-mail
П'ятниця, 23 вересня 2016, 11:24

В понеділок, 19 вересня, в районній раді розпочався тиждень депутатської діяльності в роботі постійних комісій та пленарного засідання восьмої сесії районної ради.

На засіданнях постійних комісій ради попередньо розглядались питання, що виносяться на сесію районної ради. Із усіх запропонованих питань до розгляду, увагу було акцентовано на питаннях підготовки установ до осінньо-зимового періоду, внесення змін до районного бюджету, затвердження нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для інституту Водного господарства та питання поділу земельної ділянки на території дитячого санаторію «Хрінники».

Після змістовного обговорення цих та інших питань порядку денного комісіями рекомендовано розглянути їх на пленарному засіданні восьмої сесії районної ради.

Тож, 21 вересня усі питання було включено в порядок денний сесії та поряд з тим, за клопотанням відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, до порядку денного  було одноголосно включено питання «Про реорганізацію Демидівської міжшкільної навчально-виробничої майстерні».

 

 

Особливого обговорення потребувало питання внесення змін до бюджету, оскільки виникли розбіжності в позиції депутатів надання субвенції державному бюджету для фінансування заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Багато депутатів висловили свою думку стосовно данного питання та дійшли спільної думки надати субвенцію на суму зареєстрованої заборгованості в Держказначействі, яка склала 220662грн.

 

 

Поряд з тим, при розгляді бюджету проголосовано за ще кілька пропозицій направлених на сесію районної ради відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Більшістю голосів зміни до районного бюджету прийнято в цілому.

Одностайною думкою депутатів не прийнято рішення щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходиться на території КП «Дитячий санаторій «Хрінники». Мотивація одна – санаторій – це майновий комплекс і ділити землі на його території неможливо.

Також обговорено питання подальшого функціонування Демидівської міжшкільної навчально-виробничої майстерні. По данному питанню прийнято рішення про приєднання цієї структури до Демидівського ліцею, з метою збереження його матеріальної та навчальної бази.

 
 

Пошук

Календар

< вересня 2016 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер