Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
До відома Друк e-mail
Вівторок, 17 листопада 2020, 10:55

Підставою для страхових виплат медичним працівникам та членам їх сімей є акт розслідування захворювання

Фонд соціального страхування України реалізує державне завдання та активно здійснює соціальний захист застрахованих осіб, у тому числі медичних працівників, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.

Медичні працівники, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19 під час виконання професійних обов’язків, або члени сімей таких медичних працівників у випадку їх смерті, мають право на страхові виплати, передбачені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» після визнання захворювання пов’язаним з виробництвом.

 

Детальніше...
 
До відома Друк e-mail
Вівторок, 17 листопада 2020, 10:29

Фонд рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Фонд соціального страхування України  наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Охоплення електронним документообігом по заявах-розрахунках, на підставі яких ФССУ здійснює фінансування матеріального забезпечення, на сьогодні сягає вже понад 80%.

Для подання до Фонду соціального страхування електронних документів, зокрема, заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції ФССУ відповідний договір.

Примірний договір можна знайти за посиланням: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/970830

 

Детальніше...
 
До відома Друк e-mail
Середа, 21 жовтня 2020, 10:03

Відповідно до ст. 46 Закону України

«Про місцеве самоврядування в Україні»

29 жовтня  2020 року об 11 год. в залі засідань Демидівської районної ради

відбудеться чергове засідання ХХXІІІ  сесії районної ради VІ скликання

 
Вітання Друк e-mail
Вівторок, 22 вересня 2020, 14:53

Шановні жителі Демидівщини! Дорогі земляки !

Прийміть щирі вітання з нагоди 25-річного ювілею утворення Демидівського району.

Як відомо, історія — це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам'ятати. Тому,  відрадно, що за 25 років становлення і розвитку Демидівського району нам з вами є що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися. Піклування про створення гідних умов життя, праці та відпочинку людей завжди було і залишається головним пріоритетом у роботі органів місцевого самоврядування. Жити щоденними потребами, турботами, надіями оточуючих покликані ті, кого обрала громада.

Пам'ятаймо, наше життя буде таким, яким ми зробимо його самі! Впевнений, що і найближчі плани, і далекосяжні проекти, направлені на забезпечення життєвих потреб жителів нашого району, будуть успішно реалізовані нашими спільними зусиллями!

В день 25-річного ювілею щиро дякую всім жителям району за працелюбність, професіоналізм, плідну працю, уміння жити і працювати на благо Демидівщини.

Нехай Демидівський район назавжди залишиться для вас найулюбленішим, найнадійнішим, найріднішим! Нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, влада, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому.
Бажаю вам міцного здоров'я, спокою і сімейного благополуччя, веселого святкового настрою.

 

Голова районної ради                                     Сергій РАДЧЕНКО

 
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Друк e-mail
Четвер, 27 серпня 2020, 21:15

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Демидівської районної ради «Про затвердження Положення про надання платних послуг та перелік, тарифи на платні послуги, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Демидівська центральна районна лікарня» Демидівської районної ради

Розробник Комунальне некомерційне підприємство «Демидівська центральна районна лікарня» Демидівської районної ради

Мета  розроблення проекту регуляторного акта — регламентувати процес надання платних послуг КНП, створити методологічну базу для розрахунку їх собівартості, обґрунтувати тарифи на платні медичні послуги КНП.

 

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

поштова - смт Демидівка, вул. Миру, 19;

електронна -   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 
Оголошення Друк e-mail
Понеділок, 03 серпня 2020, 13:37

Відповідно до ст. 46 Закону України

«Про місцеве самоврядування в Україні»

05 серпня  2020 року об 11 год. в залі засідань Демидівської районної ради

відбудеться чергове засідання ХХXІІ  сесії районної ради VІ скликання

 
До відома Друк e-mail
П'ятниця, 31 липня 2020, 15:20

Зафіксовано смертельні нещасні випадки під час роботи в каналізаційних колодязях

Внаслідок отруєння каналізаційними газами щороку Фондом соціального страхування України реєструються виробничі нещасні випадки із смертельними наслідками, які стались при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів. Велика частина з них – групові.

27 липня, стався груповий нещасний випадок у місті Харкові, внаслідок якого під час ремонтних робіт у колодязі через отруєння газами загинуло четверо працівників.

Родичі померлих внаслідок нещасного випадку застрахованих осіб отримають від Фонду соціального страхування України страхові виплати.

Аналіз засвідчує, що основними причинами виникнення таких нещасних випадків є:

 

Детальніше...
 
До відома Друк e-mail
П'ятниця, 10 липня 2020, 11:26

Лікарі-ФОП можуть видавати лікарняні тривалістю до 10 днів

Фонд соціального страхування України надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності за листками непрацездатності, виданими лікарями закладів охорони здоров’я будь-якої форми власності, а також лікарями, які ведуть приватну медичну практику як фізичні особи-підприємці.

 

Детальніше...
 
До відома Друк e-mail
П'ятниця, 19 червня 2020, 08:30

Уряд затвердив виплати медикам у разі інвалідності або смерті від COVID-19 через Фонд соціального страхування України

Фонд соціального страхування України здійснить страхові виплати у випадку захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням коронавірусною хворобою. Відповідний порядок надання страхових виплат Кабінет Міністрів України затвердив сьогодні, 17 червня.

Страхові виплати будуть здійснені Фондом за кошти державного бюджету України.

У разі встановлення медичному працівнику групи інвалідності протягом одного календарного року після захворювання на COVID-19 під час виконання професійних обов’язків виплати складуть:

 

Детальніше...
 
До відома Друк e-mail
Понеділок, 25 травня 2020, 15:10

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області надає роз’яснення

 

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 № 533-ІХ внесено зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 (далі — Закон України № 1105), якими визначено, що допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), на період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров’я, а також й на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій. Таким особам допомога по тимчасовій непрацездатності виплачується у розмірі 50 відсотків середньої заробітної плати (доходу) незалежно від страхового стажу.

 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 29
 

Пошук

Календар

< жовтня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер