Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Регуляторна політика
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Доступ до публічної інформації
Краща посадова особа
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка Рішення районної ради Проекти рішень Проекти рішень чергової сесії районної ради
Проекти рішень чергової сесії районної ради PDF Друк e-mail

 

 

УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

від     18 травня   2018 року                                                  № __

Про Програму розвитку малого і

середнього підприємництва у

Демидівському районі на 2018-2020 роки

Враховуючи лист районної державної адміністрації від 14.03.2018 року №02-16/1013/18, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Демидівському районі на 2018-2020 роки, схвалену розпорядженням голови районної державної  адміністрації від 12.03.2018 року №107 (додається).

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку та комунальної власності району.

Голова ради                                  С.Радченко

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

від     18 травня   2018 року                                                  № __

Про внесення змін до районної

програми відшкодування витрат

за надані пільги  окремим категоріям

громадян на 2018-2020 роки

Враховуючи лист управління соціального захисту населення районної державної адміністрації від 11 травня 2018 року №03-04/574/18 районної державної адміністрації, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити зміни до районної програми відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян на 2018-2020 роки, схвалені розпорядженням голови районної державної  адміністрації від 14 травня 2018 року  №152 (додається).

2. Фінансовому управлінню районної  державної адміністрації, при перегляді бюджету на 2018 рік, по можливості, перебачити кошти необхідні на реалізацію  зазначених у програмі змін.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань освіти, культури і духовності, охорони’я, соціального захисту     населення, депутатської діяльності, законності та правопорядку .

Голова ради                                  С.Радченко

 

 

 

 

УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

від    18 травня 2018 року                                                  № __

Про надання згоди  на оренду

нерухомого  майна,  що знаходиться

на балансі  комунального підприємства

«Дитячий санаторій «Хрінники»

Враховуючи лист комунального підприємства дитячий санаторій «Хрінники» від __травня 2018 року №__ відповідно до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища Демидівського району, затвердженого рішенням сесії районної ради від 7 травня 2014 року  №342,  керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з постійними комісіями, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Демидівського району, що знаходяться за адресою с.Хрінники вул.Зарічна,1 та перебувають на балансі комунального підприємства  «Дитячий санаторій  «Хрінники»

-          однієї секції  будинку відпочинку №20 для ГО «Сприяння розвитку охорони здоров’я» без проведення конкурсу;

-          однієї секції будинку відпочинку №31 Демидівській районній профспілковій організації працівників охорони здоров’я без проведення конкурсу;

-          однієї секції будинку відпочинку№31, двох секцій будинку відпочинку №11, трьох секцій будинку №10, трьох секцій будинку  відпочинку №31 на конкурсній основі.

  1. Конкурсній комісії Демидівської районної ради по проведенню конкурсу на право укладання договору оренди комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Демидівського району спільно з виконавчим апаратом районної ради та адміністрацією КП «Дитячий санаторій «Хрінники» здійснити  процедуру надання в оренду вищезазначених об’єктів.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів, економічного розвитку та комунальної власності району.

Голова ради                                          С.Радченко

 

УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

від     18 травня   2018 року                                                  № ___

Про згоду щодо надання в оренду частини приміщення, що знаходиться за адресою вул. Відродження,6 смт.Демидівка та перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Демидівського району

Розглянувши лист Демидівського ТВБВ №10017/084 АТ «Ощадбанк» від 01.03.2018 року №21, враховуючи рішення районної ради від 07.05.2014 №342 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища Демидівського району», керуючись ст.ст.43,60 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на оренду частини приміщення, що знаходиться на балансі комунального закладу «Демидівська центральна районна лікарня» Демидівському ТВБВ №10017/084 АТ «Ощадбанк», а саме – фоє головного корпусу площею 1 кв.м., що знаходиться за адресою вул. Відродження,6 смт.Демидівка та перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Демидівського району, для розміщення банкомату.

2. Виконавчому апарату районної ради спільно з адміністрацією комунального закладу «Демидівська центральна районна лікарня» та Демидівським ТВБВ №10017/084 АТ «Ощадбанк» укласти договір оренди зазначеного приміщення відповідно до розділу ІІІ Положення про оренду майна яке належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Демидівського району, затвердженого рішенням  сесії районної ради від 07.05.2014 №342 ««Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища Демидівського району».

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку та комунальної власності району.

 

Голова ради                                                С.Радченко

 

 

УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

від    18 травня   2018 року                                                  № ___

Про реорганізацію  комунального закладу

«Демидівська центральна районна лікарня»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 06.04.2017 року №2002-VІІІ, Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року №1013-Р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», відповідно до статей 59, 63, 78 Господарського кодексу України, статей 104-107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, якості обстежень, діагностики та лікування різних захворювань мешканців Демидівського району, впровадження нових підходів щодо організації закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, розглянувши клопотання комунального закладу від 11 травня 2018 року №500 «Демидівська центральна районна лікарня», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати комунальний заклад «Демидівську центральну районну лікарню» (01999894) шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Демидівська центральна районна лікарня Демидівської районної ради».

2. Встановити, що комунальне некомерційне підприємство «Демидівська центральна районна лікарня Демидівської районної ради» є правонаступником всіх прав та обов’язків комунального закладу «Демидівської центральної районної лікарні».

3. Утворити комісію з реорганізації Демидівської центральної районної                     лікарні та затвердити її склад згідно з додатком №1.

4.   Місцем роботи комісії з реорганізації Демидівської центральної районної лікарні визначити приміщення за адресою: Україна, 35200, Рівненська область, Демидівський район, смт. Демидівка, вул. Відродження, 6.

5. Визначити, що строк пред’явлення вимог кредиторами до Демидівської центральної районної лікарні складає 2 (два) місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення «Про реорганізацію комунального закладу «Демидівська центральна районна лікарня»».

6. Голові комісії з реорганізації комунального закладу «Демидівської центральної районної лікарні», головному лікарю Домбровському А.С., у встановленому чинним законодавством порядку забезпечити вжиття всіх необхідних заходів, щодо реорганізації та державної реєстрації Демидівської центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Демидівська центральна районна лікарня Демидівської районної ради», у тому числі:

6.1 Повідомлення в установленому чинним законодавством України порядку працівників комунального закладу «Демидівської центральної районної лікарні» про реорганізацію закладу. Забезпечення дотримання соціально-правових гарантій працівників Демидівської центральної районної лікарні у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України.

6.2. Проведення інвентаризації майна Демидівської центральної районної лікарні.

6.3. Складання передавального акту та надання його на затвердження до Демидівської районної ради після закінчення строку пред’явлення вимог кредиторами до Демидівської центральної районної лікарні.

6.4. Розробку Статуту Комунального некомерційного підприємства Демидівська центральна районна лікарня Демидівської районної ради та подання його на затвердження Демидівською районною радою.

6.5. Надання державному реєстратору документів, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» для проведення державної реєстрації перетворення комунального закладу «Демидівської центральної районної лікарні».

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і духовності, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, законності та правопорядку.

 

Голова ради С. Радченко

 

 

 

УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТОЇ  СЕСІЇ   ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

від     _________  2018 року                                                  № __

Про Звернення до Верховної Ради

України щодо підтримки Антиолігархічного

пакета докорінних перетворень

 

Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; беручи до уваги ініціативу депутатів районної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та  Радикальної партії, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити Звернення Демидівської районної ради до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакета докорінних перетворень (додається).

2. Виконавчому апарату районної ради направити вищезазначений текст звернення в секретаріат Верховної Ради України та в редакцію газети «Вісник Демидівщини» для опублікування.

 

Голова ради                                                     С.Радченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від 18.05.2018року

№______

 

Звернення

Демидівської районної ради до Верховної Ради України

щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень

 

Найбільшими бідами в сучасній Україні є війна, корупція і тотальне зубожіння нації. Чому українці змушені виживати, чому не відбувається змін? Очевидно, тому що не усунуто причину зла – олігархію, тобто зрощення великого кримінального капіталу з державною владою. Саме олігархи є головними акціонерами влади в Україні впродовж чверті століття. Це вони корумпують увесь державний апарат, зверху й донизу. Це олігархи чверть століття грабують і таким чином знесилюють Україну. Це вони розколюють державу на Схід і Захід, ділять українців на «сорти» та шантажують країну сепаратизмом своїх удільних князівств. І поки Нація воює, олігархи мародерствують. Вони далі гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями.

Єдиний шлях – це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Майже всі необхідні законопроекти давно написані й зареєстровані у Верховній Раді України. Однак досі ці ініціативи не підтримано, бо вони підривають самі основи олігархічного ладу в державі. Це – системний план ліквідації олігархії як явища. Наше завдання – якнайшвидше запустити цей процес.

Тому ми, депутати Демидівської районної ради, вимагаємо поставити на голосування Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, який має стати для народних депутатів лакмусовим папірцем, тестом на відданість Нації та Державі.

І. Повернення капіталів з офшорів i ліквідація схем виведення грошей з України:

- проект Закону № 0001-1 від 02.12.2014 «Про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї»;

- проект Закону № 1112 від 28.11.2014 «Про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування».

ІІ. Демонополізація та ліквідація олігархічної моделі економіки:

- проект Закону № 1109 від 28.11.2014 «Про ліквідацію приватних монополій».

ІІІ. Заборона приватизації стратегічних підприємств:

- проект Закону № 2424а від 21.07.2015 «Про внесення змін до Закону України «Про приватизацію державного майна» (щодо мораторію на приватизацію державного майна до стабілізації ситуації у державі)».

ІV. Деолігархізація енергетики і справедливі тарифи:

- проект Закону № 6341 від 11.04.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення енергетичної безпеки України)»;

- проект Закону № 6583 від 12.06.2017 «Про внесення змін до Закону України «Про ринок природного газу» (щодо особливостей функціонування газорозподільної системи)»;

- проект Закону № 2408а від 17.07.2015 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України».

V. Земля у власності нації:

- проект Закону № 2906 від 19.05.2015 «Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення».

VІ. Новий Податковий кодекс і розвиток середнього класу:

- новий Податковий кодекс із запровадженням прогресивної шкали за принципом: «малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки»;

- встановлення прогресивних податків на розкіш – скерування як мінімум 30% таких надходжень на зниження споживчих цін на товари першої необхідності;

- скасування криміналізованого податку на додану вартість та запровадження єдиного соціального податку із доходів громадян із прогресивною шкалою оподаткування та базовою ставкою 20%;

- запровадження диференційованого податку на прибуток;

- зменшення податку з прибутку до 5% на ту частину прибутку підприємств, яку спрямовують на технологічне оновлення засобів виробництва згідно з передовими технологіями.

Окрім того, вважаємо, що з прийняттям Антиолігархічного пакета докорінних перетворень необхідно одночасно запустити зміни політичної системи, найважливішими з яких є:

-          скасування депутатської недоторканності;

-          імпічмент президента;

-          процедура відкликання депутатів, чиновників, суддів;

-          скасування грошової застави для корупціонерів;

-          новий виборчий кодекс.

 

 

Схвалено

рішенням районної ради

від 18 травня 2018 року

№____

 

 

 

 

 

 

 
 

Пошук

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер