Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка Декларації про доходи Оприлюднення декларацій Княгининського сільського голови та секретаря сільської ради
Оприлюднення декларацій Княгининського сільського голови та секретаря сільської ради PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 13 квітня 2016, 10:05

Голова Княгининської сільської ради

Відомості про майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового характеру голови Княгининської сільської ради Демидівського району Рівненської області Ремеза Алінтина Леонтійовича та членів його сім»ї за 2015 рік.

Відповідно до частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» публікуємо відомості, зазначені про майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового характеру голови Княгининської сільської ради Демидівського району Рівненської області Ремеза Алінтина Леонтійовича та членів його сім»ї за 2015 рік.

Членами сім»ї Ремеза А.Л. є: дружина Ремез Л.І., син Ремез В.А., син Ремез А.А., дочка Ремез І.А., тесть Миколайчук І.Ф.

Відомості про доходи:

Загальна сума сукупного доходу Ремеза А.Л. становить 51836 грн., у тому числі: заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно умов трудового або цвіль-правового договору – 51836 грн.

Загальна сума сукупного доходу членів сім»ї становить 77380 грн., у тому числі заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно умов трудового або цвіль-правового договору – 38268 грн., дохід від передачі в оренду (строкове володіння та/або користування) майна – 7012 грн., інші види доходів – 29731 грн.

Відомості про нерухоме майно:У власності, в оренді чи іншому праві користування у Ремеза А.Л., земельні ділянки, житлові будинки та інше нерухоме майно відсутнє.

У власності, в оренді чи іншому праві користування у членів сім»ї Ремеза А.Л. перебувають земельні ділянки загальною площею 114300 кв.м., житловий будинок загальною площею 90 кв.м.

Відомості про транспортні засоби:

У власності, в оренді чи іншому праві користування у Ремеза А.Л. та членів його сім»ї, транспортні засоби відсутні.

Сума коштів на рахунку банках та інших  фінансових установах декларанта становить – відсутні.

Сума коштів на рахунку банках та інших  фінансових установах членів сім’ї становить –  відсутні.

Відомості про фінансові зобов’язання:

Добровільне страхування декларанта –  немає;

Добровільне страхування членів сім’ї –  немає.

 

 

 

 

 

Хоміцька Л.М.

 

Відповідно до статті 12 Закону України від 07 квітня 2011 року №3206-УІ «Про засади запобігання і протидії корупції»  секретар Княгининської сільської ради Хоміцька Людмила Максимвна подала декларацію про майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового характеру за 2015 рік.

Згідно з декларацією членами сім»ї декларанта є : чоловік – Хоміцький Г.П., батько – Форманюк М.Ф., мати – Форманюк Г.А.

Загальна сума сукупного доходу Л.Хоміцької у звітному періоді склала 60914 грн., у тому числі заробітна плата,  інші виплати та винагороди, нараховані(виплачені) їй відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору – 53672 грн., дивіденди, проценти – 80 грн., інші види доходів – 7162 грн.

У власності , в оренді чи на іншому праві користування декларанта є земельна ділянка площею 21305 кв.м., житловий будинок площею 132,3 кв.м., гараж площею 11,2 кв.м., інше нерухоме майно площею 222,8 кв.м.

Сума коштів на рахунках у банках – 240 грн., в тому числі вкладених у звітному році – 240 грн.

Загальна сума сукупного доходу членів сім»ї декларанта за звітний період становить 61707 грн. , в тому числі: іншу види доходів – 54695 грн., дохід від передачі в оренду (строкове володіння та /або користування) майна – 7012 грн.

У власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім»ї декларанта є земельні ділянки загальною площею  91300 кв.м.

У власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім»ї декларанта є легковий автомобіль ВАЗ -21099, 1500 куб.см. 2007 року випуску.

 

 

Останнє оновлення на Середа, 13 квітня 2016, 11:07