Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Прийнято зміни до бюджету PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 29 жовтня 2018, 16:05

26 жовтня об 11 годині відбулося засідання двадцять другої позачергової сесії районної ради шостого скликання. Із 26 районних обранців прибули  15. В роботі сесії районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Б.Левшенюк, окремі керівники районних установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Сергій Радченко  зазначив, що скликання позачергової сесії обумовлено необхідністю внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Районна  рада оперативно приступила до розгляду питань порядку денного: Про внесення змін до Програми забезпечення  мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Демидівському районі на 2016-2020 роки. Про внесення змін до районної програми «Милосердя» на 2016-2018 роки. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Про надання дозволу на оренду об’єкта нерухомого майна, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Дитячий санаторій «Хрінники» Демидівської районної ради. Про Звернення депутатів Демидівської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з підвищенням цін на природний газ для населення та різне.

Про бюджет інформував заступник начальника фінансового управління Ярослав Максимюк. Зокрема зазначив, що: «Запропонованим проектом рішення  обсяг районного бюджету збільшується на 336,2тис.грн. за рахунок:

 

1. Медичної субвенції з державного бюджету на – 80,3 тис.грн. для утримання Вовковиївської амбулаторії ЗПСМ у ІV кв. 2018 року;

 

2. Інших субвенцій з місцевих бюджетів району на – 230,3 тис.грн. в т.ч. з:

- Демидівського селищного бюджету ОТГ, відповідно до рішення Демидівської селищної ради 12.10.2018 №451 - на 22,9 тис.грн. на фінансування "Районної програми відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян на 2018-2020 роки" ( виконання рішення суду по Укртелекому) – 19,5тис.грн.;

- Боремельського сільського бюджету ОТГ, відповідно до рішення Боремельської сільської ради від 10.10.2018 №355  на - 210,8 тис.грн. зокрема:

• на утримання  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)у ІІІ кв. 2018 року – 210,0 тис.грн.;

на фінансування "Районної програми відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян на 2018-2020 роки" (виконання рішення суду по Укртелекому) – 0,8 тис.грн.;

Вільного залишку районного бюджету – на 25,6 тис.грн., який спрямовується на фінансування Районної програми "Милосердя на 2016-2018 роки» - 25,0 тис.грн. та "Районної програми відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян на 2018-2020 роки" ( виконання рішення суду по Укртелекому) – 0,6 тис.грн.

Також проектом рішення здійснено перерозподіл бюджетних призначень в межах загального обсягу головних розпорядників бюджетних коштів, зокрема: Управління соціального захисту населення, відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації».

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання окрім питання про Звернення депутатів Демидівської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з підвищенням цін на природний газ для населення, яке викликало у депутатів чимало спірних позицій, що унеможливило прийняття одностайного рішення по даному питанню.

Останнє оновлення на Вівторок, 30 жовтня 2018, 16:21