Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
День села Золочівка PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 24 жовтня 2018, 16:26

День села - це свято, яке об'єднує всіх жителів села, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Це ще один привід зібратися разом,  послухати музичні композиції, подивитися виступи досвідчених артистів й своїх же діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам. Тому, зазвичай, в такий день  не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс, адже саме село, неважливо велике воно чи маленьке, стало малою батьківщиною для багатьох.

Недарма ми дуже часто повторюємо «Всюди добре, а вдома – найкраще». Звичайно, одне село можна порівняти з іншим, але рідне село не можна ні з чим порівняти. Його не вибирають як і батьків.

21 жовтня, з нагоди такого свята,  у Золочівці Боремельської сільської ради ОТГ Демидівського району зібралися  люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх об'єднувало одне почуття – любов до клаптика рідної землі.

 

Участь у святкуванні  взяли  голова районної ради Сергій Радченко, голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк, помічник депутата Верховної ради  О.Дехтярчука Олександр Самойлик,   голова Боремельської сільської ради ОТГ Віктор Корінь,  громада села, учні навчального  та дошкільного закладу, ЗМІ.

 

Слова щирої вдячності за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність висловив голова районної ради Сергій Радченко та голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк всім, хто працює на благо нашого краю, рідного села. Особлива шана і подяка звучали багатодітним матерям, людям старшого покоління, чия мудрість та досвід вчать і підказують нам в прийнятті важливих рішень, хорошим господарям та майстриням.

Очільниками району було  вручено подяки  та подарунки матерям учасників АТО за а добросовісне  виконання батьківських обов’язків, патріотичне виховання синів – мужніх бійців, гідних громадян своєї країни.

Також ще багато мешканців села було нагороджено  у різних номінаціях.

Після урочистої частини  святкове дійство продовжила  концертна програма в якій  взяли участь колектив «Перевесло» с.Малеве, колектив  «Козацька рада» із Млинова, учні  Золочівської ЗОШ  та дитячого садочка.

Останнє оновлення на Середа, 24 жовтня 2018, 16:42