Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Регуляторна політика
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Доступ до публічної інформації
Краща посадова особа
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Голова районної ради привітав випускників PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 25 червня 2018, 11:31

Випускний вечір…  Незабутній, довгоочікуваний та хвилюючий  момент у житті кожного старшокласника.  Це радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням. 
23 червня 2018 року у загальноосвітніх закладах Демидівського району  відбулися випускні вечори для учнів 11- их класів. Вже колишні учні  склали зовнішнє незалежне оцінювання та здобули повну загальну середню освіту і цього вечора вони отримали атестати.
З цією важливою подією випускників Вовковиївського та Демидівського ліцею  привітав  голова Демидівської  районної ради Сергій Радченко. Голова ради бажав випускникам щасливої та світлої дороги в доросле життя, здійснення мрій,  наполегливості в досягненні наміченої цілі, а особливо людяності, про яку ніколи не можна забувати. І щоб пам’ятали, що вчилися для того, щоб серце і розум віддати рідній землі, щоб берегли честь школи та колективу педагогів, які дали путівку в життя.

На святковому вечорі зібралися учні, вчителі, батьки і рідні випускників, гості, громада села, селища.  Багато ще теплих слів в цей вечір почули на свою адресу випускники.  А випускники, в свою чергу, дякували вчителям, своїм батькам, які покладають на них свої надії та сподівання.
Молоді люди в чарівних платтях, елегантних костюмах подарували всім присутнім шкільний вальс  а також прощалися з школою піснями у власному виконанні, привітали гостей та глядачів свого свята яскравою концертною програмою.