Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Регуляторна політика
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Доступ до публічної інформації
Краща посадова особа
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Вітали дільничних інспекторів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 19 червня 2018, 10:29

Голова районної ради Сергій Радченко взяв участь у відзначенні Дня створення служби дільничного інспектора, яке відбулося  18 червня в актовому залі Демидівського відділення поліції.

Глибокої поваги заслуговує професія працівника дільничної служби. Робота дільничних завжди, мов на долоні. До них телефонують, йдуть, біжать, пишуть, звертаються з питаннями і проханнями про допомогу у різних ситуаціях. Люди звертаючись до них, отримують необхідну пораду чи конкретне вирішення питання. Бо ж, краще дільничного інспектора територію району не знає ніхто.

З нагоди професійного  свята дільничних інспекторів також привітали голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк, голова Боремельської сільської ради Віктор Корінь та нач. відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради Степан Ярош.

У своєму вітальному слові Сергій Іванович подякував  офіцерам за відданість справі, витримку та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу. А також наголосив, що районна влада робить і робитиме все можливе для створення кращих умов вашої праці та поліпшення матеріального становища  установи. Побажав завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність та вміння невідкладно приймати правильні  рішення. І найважливіше, міцного здоров’я, щастя, миру та успіхів у благородній справі захисту ідеалів верховенства закону.

за відданість справі, витримку та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу. У свою чергу  районна влада робить і робитиме все можливе для створення кращих умов вашої праці та поліпшення матеріального становища  установи.

У день професійного свята бажаю Вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні  рішення. Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру та успіхів у благородній справі захисту ідеалів верховенства закону.

Нехай добро та справедливість будуть постійними супутниками Вашої справи.

Нехай у ваших родинах завжди панують радість, достаток і злагода!

Останнє оновлення на Вівторок, 19 червня 2018, 10:36