Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Свято останнього дзвоника PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 25 травня 2018, 14:34

25  травня  всі  школи України об’єднало  свято останнього дзвоника. Останній дзвоник – це результат нелегкої праці великої кількості людей, яких пов’язувала протягом року школа. Це праця педагогічних колективів, учнів, батьків.

Це не просто закінчення ще одного навчального року. Для кожного цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими.

Щоб привітати учнів, вчителів та батьків в кожну школу району завітали керівники місцевого самоврядування та  виконавчої влади.

Цього дня голова  районної ради Сергій Радченко взяв участь у святковій лінійці, що відбулася в Демидівському ліцеї та Вовковиївській школі. Заступник голови ради Віталій Конський привітав учнів та вчителів у Княгининській школі.

Сергій Іванович привітав учнів із завершенням навчального року й побажав їм в першу чергу мирного неба, випускникам -  сміливо йти у доросле життя. Також висловив щиру подяку директору й педагогічному колективу школи за самовіддану працю, турботу, творчий пошук та  виховання справжніх українців, за якими майбутнє не тільки нашого району, а й всієї країни. Адже ми живемо у непростий період ревізії українських цінностей і тому найбільша місія – виховати дітей у дусі українства та любові  до рідної землі та Бога.

 

На святкове дійство, яке зібрало в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки, окрім самих учнів та випускників, завітали їхні батьки, які розділили зі своїми дітьми радісні та, водночас, хвилюючі миті в їхньому житті.

Дітям було вручено заслужені дипломи, грамоти, подяки, а також винагороди переможцям районних, обласних етапів предметних олімпіад, найкращим  спортсменам та активістам.     Похвальні грамоти отримали  й учні початкових класів, які закінчили навчальний рік на відмінно.

Традиційно під час свята “останнього дзвоника” святкового настрою додавали  виступи  учнів школи. Першокласники з хвилюванням в голосі, ще зовсім по-дитячому вітали випускників, а ті в свою чергу дякували батькам, педагогам, вчителям за мудрість, терпіння, турботу про них.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 травня 2018, 15:10