Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Відзначення 170-ої річниці Свято-Миколаївського храму PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 23 травня 2018, 14:13

22 травня  Православна Церква вшановує день пам’яті Св. Миколи Чудотворця . По особливому  святковим цей день був для громади Свято–Миколаївської  парафії в  селі Дубляни . Цього дня  Свято-Миколаївська  церква молитовно відзначила своє престольне свято в 170-й ювілей свого освячення.

У день ювілейного святкування  Божественну літургію на запрошення настоятеля храму очолив благочинний Демидівського благочиння УПЦ КП Василь Іваник та священнослужителі  даного благочиння разом із  настоятелем храму Ярославом Смагою.

В святковому богослужінні взяли  участь голова районної ради Сергій Радченко, перший заступник голови райдержадміністрації  Петро Шелест, голова Демидівської селищної ради ОТГ Віктор Іщук,  прихожани , ЗМІ.

З вітальними словами до присутніх звернулися Благочинний Демидівського благочиння УПЦ КП Василь Іваник, священнослужителі, настоятель храму Ярослав Смага та голова районної ради Сергій Радченко, який відмітив, що ювілей церкви – це незвичайний ювілей, а ювілей святині поколінь. Адже життєвий шлях кожного з нас розпочинається саме з віри в бога, і яким би він не був – довгим чи коротким, церква буде завжди найсвітлішим місцем, куди кожен християнин приходить в різні періоди життя. Адже храм – це не тільки стіни, насамперед це Божа благодать, українські традиції і пам’ять.

В знак подяки настоятелю храму Ярославу Смазі було вручено подяку районної ради та райдержадміністрації за багаторічну жертовну та самовіддану працю в Ім’я Господнє,  віддане служіння парафії сіл Дубляни і Вишневе та з нагоди відзначення 170-ої річниці Свято-Миколаївського храму в день святого Миколи Чудотворця і було вручено подарунок.

Благочинний Демидівського благочиння УПЦ КП Василь Іваник вручив Благословенні Грамоти  керуючого Рівненською єпархією УПЦ КП Архієпископа Рівненського та Острозького Іларіона Ярославу Пограничному (регенту), Віктору  Степанюку . Також  грамоти отримали церковний хор та сестриці.

Останнє оновлення на Середа, 23 травня 2018, 15:11