Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Демидівщина вшанувала Великого Кобзаря PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 12 березня 2018, 14:14

9 березня 2018 року виповнилося 204 роки з дня народження видатного українського поета і прозаїка, художника і громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Він займає визначне місце у літературі, мистецтві та культурі. Вплив Великого Кобзаря на різні сторони духовно-національного життя українського народу відчувається до сьогодення.

07  березня біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в смт.Демидівка відбувся урочистий мітинг з нагоди дня народження Великого Кобзаря.

 

Участь у заходах взяли голова районної ради Сергій Радченко, голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк, голова Демидівської селищної ради ОТГ Віктор Іщук, голова районної організації ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка Валерій Стасюк, працівники органів місцевого самоврядування, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, вчителі та учні  Демидівського ліцею, громада селища, ЗМІ.

 

В рамках заходу  лунали слова вдячності митцю слова, який свого часу пророкував воскресіння нашої нації. Зараз ми продовжуємо змінюватися і розвиватися, ми відчуваємо себе справжніми господарями на своїй рідній землі, про що мріяв колись Тарас Григорович.

З  шаною  та  повагою  учасники мітингу поклали  квіти до  пам’ятного   знака  Великому  Кобзареві,  який  незримо  присутній  у  нашому  житті та   звертається  до  нас   усіх зі  своїм  безсмертним  «Заповітом».

Також, напередодні, 6 березня керівництво району -  голова районної ради Сергій Радченко та голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк взяли участь  у відзначенні 50-ти річчя встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку у селі Вовковиї.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 березня 2018, 15:54