Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Відбулося чергове пленарне засідання сесії PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 07 березня 2018, 10:40

У п’ятницю, 2 березня, відбулося засідання вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання. Головував на засіданні голова районної ради Сергій Радченко. В роботі сесії взяли участь: голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк, начальники управлінь РДА, інших установ району, засоби масової інформації. На засіданні було присутніх всього 15 депутатів із загального складу 26 депутатів, які розглянули 18 питань порядку денного.

Обравши робочі органи та затвердивши порядок денний і регламент сесії, перейшли до розгляду питань.

Першим заслухали голову ради Сергія Радченка, який прозвітував перед депутатами ради про проведену роботу у 2017 році. Звіт голови досить широко охопив різні напрямки та галузі діяльності і доніс до депутатів про результати спільної роботи в слайдовій презентації.  По завершенню виступу, депутати з оплесками подякували голові за наполегливу роботу чим і підтвердили свою довіру до очільника районної ради.

 

Голосування по даному питанню не обійшлося без політики. Адже головою фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Чайковською Г.М. за ініціативи голови районного осередку партії ВО «Батьківщина», депутата районної ради Козуба В.М. було оголошено заяву про утримання в голосуванні фракції ВО «Батьківщина» по даному питанню у зв’язку з політичними нещодавніми подіями по переобранню голови Рівненської обласної ради. Хоча не усі депутати цієї фракції підтримали колег при поіменному голосуванні. Депутати фракції ВО «Батьківщина» Солтис П.М. та Кошманюк М.В. позитивно підтримали роботу голови за попередній рік.  Слід зауважити, що жодних питань до доповідача не було поставлено та жодних претензій до роботи голови не висловлено, та й,     зрештою, інших пропозицій до проекту рішень не надійшло. І взагалі не зрозуміло, яке відношення до Демидівської районної ради та  особисто до голови районної ради має посада голови Рівненської  обласної ради. Така ж незрозуміла позиція і в депутата районної ради від Народної партії Вінічука В.Д., оскільки без жодних запитань та пропозицій по роботі голови ради він теж утримався при поіменному голосуванні.

 

Результати  голосування  підтвердили  побоювання у застосуванні в діяльності окремих районних депутатів політичних рішень та вказівок, що «спускаються»з вищих рівнів  політичних партій і нав’язуються депутатам нижчого рівня.

Висновок щодо розгляду даного питання  зробить кожен депутат та кожен житель району.

Розгляд інших питань на сесії не загострювався. Зокрема, починаючи з питання другого по дванадцяте, одноголосними рішеннями прийнято районні програми.

По звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік та внесенню відповідних змін до бюджету на 2018 рік пропозицій до проекту рішень від депутатів не надходило, адже всі ці питання розглядались на засіданнях постійних комісій 1 березня, напередодні і були ухвалені депутатами.

Важливим питанням порядку денного було затвердження заходів в 2018 році по вшануванню пам’яті полеглих за волю України вояків УПА на території Демидівського району.

Поряд з тим, розглянуто два майнових питання по наданню згоди на оренду частин приміщень спільної власності територіальних громад району. Це, зокрема, дозвіл для  розміщення фінансового управління райдержадміністрації на другому поверсі адмінприміщення районної ради та один кабінет другого поверху у приміщенні відділу освіти за адресою провулок Новий,2 для розміщення обласного БТІ.

Останнім питанням  розгляду чергової сесії депутатами стало затвердження нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в с.Шибин  на узбережжі р.Стир і яка передається в оренду для сінокосіння громадянину Шубці Роману Олександровичу. Обговоривши дане питання, депутати по ньому рішення не прийняли, оскільки, розглянувши фотокартки розміщення цієї ділянки, було виявлено порушення земельного законодавства. Зокрема, це загородження проїзду сільської  дороги та самої ділянки, яка ще офіційно не оформлена, незаконно збудовано пірс  на водному об’єкті та проігноровано  доступ до водосховища місцевому  населенню.

Сесія завершила свою роботу на позитивній хвилі без претензій до організації її проведення.

Останнє оновлення на Середа, 07 березня 2018, 10:43