Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Звіт голови Демидівської районної ради про роботу за період з січня 2017 року по грудень 2017 року PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 06 березня 2018, 10:23

Шановні депутати та запрошені!

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено щорічний звіт голови районної ради про свою діяльність та діяльність ради в цілому.Районна рада, як колегіальний орган, представляє спільні інтереси територіальних громад сіл та селища Демидівського району. Тому все, що зроблено за звітний період, є результатом  колективної  праці кожного депутата,  постійних комісій, президії районної ради, сесійної діяльності, роботи виконавчого апарату районної ради, співпраці з районною державною адміністрацією, місцевими радами, керівниками підприємств,  установ та громадськості району.

Незважаючи на політичні погляди чи переконання, я можу констатувати, що роботу районної ради можна охарактеризувати як конструктивну та послідовну, і враховуючи на ті політичні та економічні труднощі, що є у державі, нам із Вами вдається зберігати стабільність та спокій, знаходити порозуміння та приймати виважені рішення.

Районна рада працювала згідно з планом роботи, у межах Конституції України, чітко дотримуючись повноважень та норм, що передбачені діючим законодавством та Регламентом  ради, спрямовуючи зусилля на пошук шляхів для підвищення ролі місцевого самоврядування.

 

 

Основною формою роботи районної ради завжди було і є проведення пленарних засідань та засідань постійних комісій.

 

За період  роботи  2017   року проведено 7 пленарних засідань,  де розглянуто  97 питань по яких прийнято 90 рішень районної ради.

Частину питань, розглянутих на сесіях районної ради, опрацьовано у постійних комісіях.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» виконавчим апаратом на сайті районної ради розміщуються усі прийняті рішення та  згідно внесених змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  - результати з поіменним голосуванням в день проведення сесії.

У звітному періоді активно працювала  Президія районної ради  яка, як дорадчий орган, забезпечувала ефективність роботи депутатського корпусу, опрацьовувала  пропозиції, особливо  питання, що викликали зауваження та дискусії, узгоджувала остаточний порядок денний  пленарних засідань.

Враховуючи виклики часу, суспільно-політичні та соціально-економічні події в державі, області та районі, депутати районної ради завжди проявляли активну громадську позицію через прийняття  звернень до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Президента України. Так, розглянуто та підтримано звернення  до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України про вжиття заходів  щодо скасування абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Протягом звітного періоду радою розглядались депутатські запити, підтримані у поточному скликанні, їх надійшло 12. З них 6 запитів внесено Чайковською Ганною Микитівною, 4 Суходол Людмилою Володимирівною, 2 Вінічуком Володимиром Дмитровичем, 1 Фігловською Оленою Вікторівною. Також, чимало поступало усних запитів та звернень від інших депутатів. Окремі, по можливості, вирішувались.   Дякую  за небайдужість та активність.

Важливим напрямком роботи районої ради є   вирішення питань, пов’язаних з управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селища району.

На протязі року  виконавчим апаратом районної ради заключено 19 договорів оренди комунального майна. Оренда підвищує ефективність використання комунального майна  і дає змогу максимально зберегти це майно від знищення та розкрадання. На сьогодні  діє 108 договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад району. Одночасно  здійснюється контроль  за сплатою орендної плати. Є  окремі прикрі випадки, що орендарі не виконують умов договору оренди, в частині  сплати орендної плати, і спонукають до дострокового розірвання договору оренди, як і за згодою так і  в одностороньому порядку. В результаті повертається об’єкт оренди  і приймається рішення сесії про надання згоди на оренду зазначеного об’єкту. Так, згідно з протоколом комісії з питань повернення орендованого комунального майна  від 17 січня поточного року  було повернуто будинок №21 ТзОв С.П.А.С., шляхом фізичного втручання в межі об’єкта оренди.

Разом з тим, за ініціативи Демидівської селищної та Боремельської сільської рад, згідно рішення сесії від 13 грудня 2017 року, передано  із спільної власності територіальних громад сіл, селища Демидівського району у комунальну власність об’єднаних територіальних громад закладів освіти, культури, окремих структурних підрозділів  та комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги» смт.Демидівка  разом із майном та структурою працівників.

У підвищенні ефективності діяльності районної ради неабияку роль відіграє виконавчий апарат районної ради.  Протягом року працівники апарату здійснювали організаційне,  правове, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності районної ради, постійних комісій, президії районної ради, забезпечували взаємодію з органами виконавчої влади та надавали організаційну і методичну допомогу  районній  виборчій комісії.

Разом з тим,  працівниками апарату ради надавалась методична та практична допомоги  посадовим особам органів місцевого самоврядування, депутатам районної ради та працівникам комунальних підприємств.Зокрема, це допомога із заповнення декларацій по доходах,  юридичні консультації, кадрові питання та ін.

Значна увага працівниками виконавчого апарату приділялася роботі із документами.  Здійснювалося  загальне  діловодство  відповідно до  вимог інструкції з діловодства. У звітному періоді до Демидівської районної ради надійшло та опрацьовано 187 документів. Підготовлено та направлено в різні установи, організації, підприємства  331 документ.

.

Важливим напрямком роботи ради та її голови є безпосереднє спілкування з населенням, робота по розгляду звернень громадян та їх особистий прийом. Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» мною проводився прийом громадян не лише у чітко визначені дні згідно з графіком, але й при необхідності щоденно. Неодноразово я здійснював виїзні прийоми громадян в населених пунктах району.

За звітний період лише на особистому прийомі побувало 183 громадян, надійшло 157 письмових звернень, з них  3 колективних.

В переважній більшості громадяни піднімають питання соціального захисту, (надання матеріальної допомоги на лікування, ремонт житла) та оформлення державних актів на землю, розрахунки за здані в оренду земельні ділянки (паї), індивідуальне землекористування, питання незадовільного стану доріг, функціонування закладів соціальної сфери.

За  звітний період районною радою надано матеріальну допомогу    на  суму 84 950 тис.грн (54 450 - фонд голови, 30 500 - депутатський фонд).

Шановні депутати, спільно з Вами,  нам  вдалося частково вирішити  скрутні питання  жителів нашого району.

Протягом звітного періоду в  окремих  населених пунктах району відбувалися збори громадян та інші міроприємства і благодійні акції. Я особисто  приймав  участь у більшості з них. У межах вільного часу керівництво районної ради завжди відвідує патріотичні заходи по вшануванню борців за волю України відповідно до затверджених рішенням  районної ради заходів. В поточному році пам’ять загиблих за волю України увіковічнено пам’ятним знаком в урочищі «Долина смерті», понесені фінансові витрати разом зі мною розділив, депутат   Верховної   Ради    України  Дехтярчук Олександр Володимирович; встановлення знаку було проведено головою та заступником голови районної ради  разом з працівниками виконавчого  апарату. Зазначу, що під час зазначених заходів хотілося б більше присутніх і  депутатів ради.

На протязі року   заступником голови ради  спільно з  Млинівським бюро правової допомоги  планувались та систематично проводились прийоми громадян; паралельно здійснювалось фахове надання безоплатної допомоги для населення району, під час якого на місці надавались вичерпні  безкоштовні консультації на всі запитання. Таких виїздів було 25, а в окремих випадках разом виїжджали працівники  Рівненського БТІ.

Також, започатковано  співпрацю з Регіональним сервісним центром МВС в Рівненській області, в рамках якої виїжджала група спеціалістів для надання адмін.послуг з використання транспортних засобів (реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача  та заміна посвідчень водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей), під час 7-ми виїздів 100 жителів району отримали   вищезазначені послуги.

Мною особисто ініційовано та організовано в школах району акцію «Підтримай солдата в полоні», в рамках якої зібрано 56 дитячих малюнків та листів, які через об’єднаний центр звільнення заручників при СБУ передано тоді ще полоненому нашому земляку Івану Лясі, а переможці конкурсу були нагороджені грамотами та преміями голови районної ради.

Також, на сьогодні налагоджено співпрацю між орендарями землі та громадами, на територіях яких вони використовують землю. Я особисто приймав участь в  робочих зустрічах  та  ініціював заключення угод про партнерство з метою   вирішення  соціально-економічних питань територій сіл .

Важливою  для районної ради є співпраця з громадськими організаціями району. Адже, саме в таких формуваннях проявляється громадська ініціатива, підтверджується першочерговість і важливість  вирішення поставлених завдань. Позитивним прикладом ініціативи наших громадян є співпраця з громадською організацією в смт.Демидівка  «Гармонія», керівником  є Шаніна  Наталія Олексіївна, яка є  постійним ініціатором  з написання та реалізації корисних проектів.

 

Проекти. В  сучасних умовах  в державі, для забезпечення життєдіяльності територіальних громад, нам необхідно максимально залучати позабюджетні кошти. Для мене одним з основних пріоритетів у роботі  районної ради залишається  залучення додаткових коштів з мінімальним співфінансуванням з місцевих бюджетів. Цю роботу я зосередив в ресурсному центрі розвитку громад який працює при районній раді.

Реалізацію проектних робіт в минулому році можна проаналізувати по кількох основних  донорських напрямках.

Зокрема, за підсумками обласного  конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненщини у 2017 році  було направлено та виграно проект «Спортивний майданчик – запорука активного дозвілля» загальною вартістю 149,8 тис.грн. З обласного бюджету профінансовано 99,8 тис.грн. з районного бюджету – 50 тис.грн.

Значною для Демидівщини стала підтримка Народного депутата України Дехтярчука Олександра Володимировича. Це численні зустрічі в селах району, де громадська ініціатива знаходила підтримку депутата. Варто відмітити, що  в порівнянні з іншими районами Демидівщина знаходиться на передових позиціях по залученню державних коштів на кількість проживаючого населення.

Поряд з тим, за кошти державного бюджету та за сприяння народного депутата  України Дехтярчука Олександра Володимировича реалізовано:

- 1 446 792 грн. - на реконструкцію Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей по вул.Б.Хмельницького,10  в смт.Демидівка Демидівського району Рівненської області - реконструкція даху (співфінансування з районного бюджету  216 792 грн);

722 273грн. – на капітальний ремонт спортивної площадки Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІступенів-ліцей» по вул.Б.Хмельницького,10 в смт.Демидівка Демидівського району Рівненської області (загальний  бюджет 1 474 042грн., додаткове співфінансування з місцевого бюджету 750 тис.);

- 206 000 грн. – на технічне переоснащення існуючої котельні Воковиївської ЗОШ І-ІІІ ст. по вул.Кочеткова,4 Демидівського району Рівненської області (додаткове співфінансування з  районного бюджету  50 000 грн, сільський бюджет 50 000 грн);

- 704 080 грн.- на реконструкція  будівлі Княгининської  ЗОШ І-ІІІ ст. по вул.17Березня,69 в с.Княгинине Демидівського району Рівненської області -заміна вікон та зовнішніх дверей, влаштування пандуса. (додаткове співфінансування районного бюджету 20 500 грн);

480 000 грн – на придбання дитячих ігрових комплексів для дошкільних навчальних закладів сіл Вербень, Рудка, Вовковиї, Демидівка;

- 500 000 грн – на придбання компютерної техніки для Демидівського, Вовковиївської, Вербенської, Княгининської, Рудківської, Хрінницької, Глибокодолинської, Рогізненської загальноосвітніх закладів освіти.

- 410 000 грн. – на фінансування проекту «Капітальний  ремонт дороги по вул.Кузнєцова смт.Демидівка»;

- 323 808 грн – на капітальний ремонт будівлі Вербенської ЗОШ І-ІІІ ст. по вул.Зелена,31 в с.Вербень Демидівського району Рівненської області - заміна вікон та зовнішніх дверей;

Окремо зазначу, що є випадки суттєвої та корисної  допомоги Народного депутата. Так, у травні 2017 року Ільпибоцька сільська рада прийняла участь в щорічному обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, подавши проект  «Реконструкція вуличного освітлення  вулиці Центральна села Ільпибоки – крок назустріч людям» на суму 106 985 тис.грн. Переможцем конкурсу даний проект не став, і районна рада, підтримавши ініціативу села, направила клопотання до депутата Верховної Ради  так, як була готова уся необхідна  проектна і експертна документація. В результаті  за  сприяння Дехтярчука О.В.  було реалізовано зазначений  проект, але уже на суму 316,431тис.грн на всі три вулиці села. Сьогодні  усе  село Ільпибоки освітлюється сучасними   світильниками з енергозберігаючими лампами «Led», які споживають у 10 разів менше електроенергії порівняно із звичайними лампами, а економія коштів, що планувалась на співфінансування  по проекту використано на необхідні витрати в селі.

В листопаді місяці 2017 року виграно конкурс проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» на суму 25 490 грн. по матеріально-технічному забезпеченню ресурсних центрів (діапроектор, ноутбук).

За підсумками конкурсу від Львівської  освітньої фундації виграно проект Демидівським районним центром служб для сім’ї, дітей та молоді «Молодь Демидівщини за соціальну підтримку дітей» загальною вартістю 10.0тис.грн.

З вищезазначеного аналізу можна зробити висновок: за часткового співфінансування з районного бюджету коштів в загальній сумі  337,3 тис.грн протягом 2017 року за ініціативи районної ради залучено додаткові кошти розвитку в сумі 4 345, 961  тис.грн. Тобто, доступніше сказати, що за 340 тис.грн коштів районного бюджету ми реалізували заходів по соціально-економічному розвитку сіл району (без врахуванння Боремельської ОТГ) на загальну суму 4,3 млн. грн. І це все завдякуючи нашій спільній роботі депутатського корпусу районної ради, народного депутата, посадових осіб та службовців, які активно долучаються до написання проектів та вивчають досвід від колег інших районів та областей.

Поряд з тим, в кінці 2017 року, за моїм особистим дорученям, ресурсним центром розвитку громад написано та направлено в Міністерство регіонального розвитку України регіональний проект «Реалізація соціальних практик місцевого самоврядування – шлях до Європейського майбутнього» - загальною кошторисною вартістю 12 104, 224 тис.грн , який   ставить завдання вирішити найнеобхідніші проблеми сіл Демидівського району  за рахунок коштів Європейського Союзу.

Поряд з тим, для залучення цих же коштів спільно з райдержалміністрацією направлено ще один проект «Сучасний санаторій-громаді Демидівського району» загальною кошторисною вартістю 6 204,050 тис.грн. Основна ціль проекту – сприяти розвитку медичного туризму у Демидівському районі завдяки розширенню сфери діяльності Дитячого санаторію «Хрінники».  Поряд з тим, районною радою в поточному році подано проекти на обласний конкурс  та посольство Німеччини :

- Покращення лікувально-профілактичної допомоги хворим у Демидівській центральній районній лікарні шляхом впровадження іноваційних методів УЗД апарата та укомплектуванням додатковим хірургічним інструментарієм. Загальний бюджет – 160 тис.грн

- Спортмайданчик з сучасним міні-футбольним полем – як позитивний приклад реалізації дитячої мрії – співфінансування Посольства Федеративної Республіки Німеччина в сумі 260 тис.грн

На даний час, районною радою подано заявку на  благодійний фонд «Любіть Україну» для наданя послуг  медичної клініки на колесах  для дітей Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ст.Також, постійно продовжується  вивчення проектних пропозицій донорів для бізнесу, громадських організацій і громадян на 2018рік.

Бюджет: зростання доходів у 2017 році на 156,3% дало можливість збільшити видатки на медицину, освіту , культуру. Слід зазначити, що підтримка всіх галузей та напрямків роботи  району відбувалася через фінансування районних цільових програм. Протягом  2017 року було затверджено 15 районних програм, також проводилось фінансування раніше затверджених програм. На фінансування заходів цільових програм у звітному періоді витрачено 2 140 834грн.

Медицина. Я ніколи не був осторонь від проблем медичної галузі в районі,  особисто приймаючи участь в робочих нарадах, неодноразово зустрічаючись з керівництвом та працівниками  медичних закладів,  я завжди  проінформований щодо  проблем  медицини. І звичайно, чимало програм знаходить підтримку в депутатського корпусу у фінансуванні саме  медичної галузі. Зазначу, що за кошти районного бюджету придбано сучасний портативний спірограф для обслідування функцій дихальної системи, також профінансовано 70.0 грн. за реєстрацію атомобіля швидкої допомоги, який придбано за кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку, а в третьому кварталі 2017 року, коли виникла  критична ситуація з виплатою заробітної плати працівникам медицини ми виділили   43,1 грн. і  у співпраці з обласною радою  надійшло 200.0 грн.субвенції з обласного бюджету.

На відшкодування  вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань в районний бюджент у 2017 році надійшло 262,3 тис.грн державних коштів. 

Рішенням районної ради ми виділили площу в приміщенні поліклініки  в оренду для розміщення медичного маніпуляційного кабінету з метою  проведення сучасної лабораторної діаностики центру «Гемо Медика». Я стистематично приймаю участь в роботі Дубенської  Госпітальної ради.

Освіта. Моє  переконання,  надання якісної освіти  сьогодні - це професіонали  в державі завтра. Тому і вимагаю підвищення  вимог  до  педагогів. Ми постійно працюємо над створенням комфортних умов для навчання  школярів і забезпечення  освітніх, дошкільних закладів сучасним обладнанням. Значні кошти районного бюджету вкладено в дев’ять загальноосвітніх школ району. Зазначу, що при фінансових можливостях, вчительська праця відзначається. Так  50% преміальних  було виплачено педагогам до Дня вчителя,  та  100% по підсумках 2017 року.

Постійно діє щорічна програма організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, тільки в минулому році    на      реалізацію   заходів зазначеної програми  профінансовано 406 670 грн. Запроваджено районну програму роботи з обдарованою молоддю, під яку виділяються кошти на командировки учням учасникам конкурсів та олімпіад  (2017 рік- 24 316 грн). Наші школярі показують високі результати і підтвердження - численні перемоги дітей, що  показують чітку злагодженність у роботі учнів та вчителів. Разом з тим, учні показують  яскраві  приклади художньої самодіяльності -  це перші місця в області Демидівської агітбригади, високі успіхи школи естетичного виховання, участь і  беззаперечні перемоги вокального ансамблю «Різдвяний дзвін» («Водограй») Вовковиївської ЗОШ І-ІІІст., які підкорили високу сцену у м.Львів і здобули першість на всеукраїнському рівні в номінації Вокальний хоровий спів, 8.0 грн. витрат на дану поїздку я оплатив особисто. Разом з тим, даний дитячий колектив художньої самодіяльності у 2017 році отримав Диплом Гран-прі ХІІІ Всеукраїнського фестивалю української дитячої естрадної пісні в м.Винники. Хочеться також відмітити отримання цьогорічної першої премії Демидівськими ліцеїстами на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Різдвяні канікули», який проводивсь в молодіжному дитячому центрі творчості Галичини серед 97-ми колективів. Отже, ми приймаємо безпомилкові рішення, підтримуючи  районні програми підтримки молоді та дітей, даючи можливість для розвитку дитячого творчого потенціалу на Демидівщині.

Разом з тим,  минулого року ми підтримали проф-техосвіту Демидівщини, виділивши співфінансування на перекриття гуртожитку ВПУ-25 на  суму 306 000 грн та заміну вікон на енергозберігаючі в кабінеті біології на суму 18 тис.грн.

Соціальна сфера. Районна рада не залишається осторонь проблем соціального захисту  жителів району. В поточному році фінансувались програми «Мобільний соціальний офіс» - 44 680 грн., «Ветеран» - 15 153 грн., «Надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком» -  40.000 грн.

Станом на 1 січня поточного року сума призначених субсидій для відшкодуваання витрат на оплату житлово-комунальних послуг склала 46млн.814.8 тис.грн.

Комунальне підприємство санаторій «Хрінники». Проводено роботу з метою  збільшення  кількості оздоровлених дітей через співпрацю з обласною радою та іншими районами області по фінансуванню відпочинку дітей в нашому дитячому санаторії і  в  результаті -  різними формами оздоровлення та відпочинку охоплено 801 дитина, за   що   з   Рівненського     Центру оздоровленя     надійшло    1 364 134.80 грн. надходжень  (обласні та районні кошти, кошти батьків – 107 572 грн.), з яких тільки 68 000 грн. з нашого районного бюджету під  програму відпочинку та оздоровлення дітей та 40.000 грн. на заходи, пов’язані з економічною діяльністю дитячого санаторію «Хрінники».

Крім  того, з районного бюджету у співпраці з місцевими бюджетами профінансовано відпочинок дітей у пришкільних таборах на суму 119 661грн., у яких охоплено відпочинком 730 дітей .

 

Культура. Керівництво та  працівники виконавчого апарату  районної ради  відвідують усі культурно-масові районні заходи.Я особисто приймаю участь у  Святах сіл, які організовує населення. На виконання заходів районної «Програми розвитку культури», яка охоплює традиційні державні, релігійні, поминальні заходи,  профінасовано 39 999 грн. Сьогодні хочеться виділити такі  заходи, як  «Під сузір’ям творчості», «Мистецтво запалює серця», де підводяться творчі підсумки аматорів культури і  можна впевненно сказати, що працівники культури у нас працюють  творчо і професійно та від душі.

Підтримка фізичної культури та спорту,  популяризація  серед дітей та молоді здорового способу життя, організація різних форм їх відпочинку є для мене одним із приорітетів.З цією метою я долучаюся до  спортивних заходів та змагань, які проводяться  в районі та за його межами. В 2017 році ми  затвердили і вперше виділили  кошти на проведення заходів програми розвитку футболу в районі (84 987 грн).  Результат   -   в районі розвивається футбольна гра, це 55 ігор за 2017 рік (чемпіонат району, кубок району), де найуспішнішими стали команди Демидівки і Хрінник. Тренується вісім команд з футболу, на заняття приходить більше двісті людей,  також проведено Кубок пам’яті Романа Зубчука, на якому переможцями стали Вовковиївська, Вербенська та Боремельська команди. Наші спортсмени з Демидівки прийняли участь у   міжрайонних змаганнях ветеранів з футболу. Я не випадково зупинивсь на  спортивних досягненнях окремих комад, адже ми повинні чітко усвідомлювати, що кошти використовуються за призначенням і дають результат, адже кошти вкладені у здоров’я молодого покоління є найкращими інвестиціями.

На реалізацію заходів  районної комплексну Програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Демидівського району ми виділили кошти для  встановлення сучасних потужних камер відеоспостереження, аналогів яких немає в області, які уже фіксують в’їзди і виїзди з території району зі сторони міст Луцька та Рівне. Ефект встановленя камер високий, адже згідно даних місцевої поліції  отримані відеозаписи   сприяли  розкриттю  15-ти злочинів.

Також, проводилось програмне фінансування підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Захист», командиром якого є наш депутат Пекарський Ярослав Анатолійович, який систематично організовує   профілактичні виїзди по усіх  селах. Так, разом з працівниками поліції члени формування на протязі 2017 року провели 120 спільних виїздів, прийнявши участь у розкритті двох злочинів. Командиром зазначеної громадської організації складено 90 адмін.протоколів (по статтях: перебування в нетверозому стані в громадських місцях, здійснення насильства в сім’ї, дрібні крадіжки); разом з тим, здійснювались спільні виїзди із працівниками районних соціальних служб в проблемні сім’ї по селах району.

Є співпраця з керівництвом  районного сектору головного управління Державної Служби з Надзвичайних ситуацій у Рівненській області. Так,  на вирішення заходів по  запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у 2017 році профінансовано 69 800  грн, а  це  -  кошти на поповнення запасів пального, заміну   застарілих меблів, придбання пожежних рукавів.

Сьогодні в країні триває процес децентралізації. Основна робота  по адміністративно-територіальній реформі у нас в районі проведена. Я особисто підтримав дану реформу в межах Демидівського району і до останнього відстоював волевиявлення жителів Пляшевської сільської ради. Отримавши досить високий кредит довіри, ми отримали  і  відповідальність за долю зазначеної території та й усієї Демидівщини. Переконаний, отриману довіру виправдаємо завдяки порозумінню та співпраці.

Я,  як голова ради разом з виконавчим апаратом та спільно з депутатським  корпусом завжди готові дослуховуватись і підтримувати конструктивні пропозиції Демидівської та Боремельської  об’єднаних громад.

Перспективи Верховною Радою, Президентом України, Урядом України впроваджується цілий ряд реформ – освітня, медична, пенсійна, судова. Вони неоднозначно сприймаються жителями району, а наше завдання зробити все від нас залежне, щоб  місцеве самоврядування ставало поштовхом для  втілення зазначених реформ заради поліпшення соціального захисту громадян, зміцнення їх добробуту та благополуччя.

На найближчий час ставлю перед собою та депутатським корпусом завдання:

-  підтримка малого і середнього бізнесу  та кожного платника податків;

-  наповнення районного бюджету;

-  підтримка освітньої, медичної та соціальної сфери;

-  ремонт доріг;

-  впровадження енергозберігаючих заходів;

- продовження співпраці з інвестиційними фондами та проектними організаціями в Україні та за межами держави;

- продовження діалогу щодо збільшення орендної плати орендарями сільськогосподарської землі та заключення договорів співпраці з метою надання допомоги для розвитку територій;

-  сприяння у реалізації вимог медичної реформи в районі, що стартує з 1 квітня 2018 року;

-   участь в роботі  Госпітальної ради;

-   поточний ремонт адмін. приміщення районної ради – покрівлі та фасаду.

Шановні учасники сесії!

Переконаний, що районна рада шостого скликання за два  роки своєї роботи  довела свою дієздатність, компетентність та професіоналізм.

У рамках стислого звіту неможливо детально розповісти про все зроблене районною радою. Знайшла своє відображення лише  найбільш важлива, на мій погляд,  частина  справ.  Я розумію, що в районі  ще  існує  чимало  невирішених проблем. Перегорнувши сторінку виборів 2017 року я отримав значний аванс довіри, який  спонукає мене до особистого зобов’язання  і надалі зробити все, щоб  Демидівский район розвивався ще ефективніше.

Запевняю Вас, що заплановані проекти будуть реалізовуватись. Головне – знайти нові підходи і шляхи вирішення наболілих проблем. Запорукою цьому є тісна співпраця районної ради, райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування і, звичайно ж, бажання всіх депутатів районної ради працювати в ім’я добробуту жителів нашого району.

Завершуючи звіт, я дякую за злагоджену працю депутатському корпусу, керівникам та працівникам органів місцевого самоврядування та виконавчої влади та взаєморозуміння у розв’язанні існуючих проблем.

Всім бажаю мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку та віри у щасливе майбутнє нашої з Вами України. Дякую за увагу. Слава Україні!

Останнє оновлення на Вівторок, 06 березня 2018, 11:10