Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Регуляторна політика
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Доступ до публічної інформації
Краща посадова особа
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Моя пісня в душі, моя доля в культурі PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
П'ятниця, 17 листопада 2017, 12:15

Народна мудрість говорить – без традиції нема культури, без культури нема нації, без творчості нема життя. Саме завдяки зусиллям, знанням, досвіду, таланту працівників галузі культури – національна культура у своїх кращих творах і зразках служить нашим землякам.

10 листопада 2017 року у приміщенні читального залу Демидівської центральної районної бібліотеки відбулися урочисті заходи до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Приємним і символічним є те, що свято працівників культури і майстрів народного мистецтва одночасно відзначається з Днем української писемності та мови, які є одним із головних першоджерел творення національної культури та народного мистецтва.

 

 

З вітальним словом до працівників культури району звернувся заступник голови районної ради Віталій Конський, який зазначив, що українські національні культурні досягнення та традиції – це багатство, яким треба вправно скористатися, а збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків має стати для нас не тільки приводом для гордості, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

За багаторічну, сумлінну плідну працю, вагомий внесок розвитку культури району та з нагоди відзначення професійного свята Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотою голови районної державної адміністрації було нагороджено Миколайчук Марію Олександрівну – головного бухгалтера відділу культури та туризму райдержадміністрації. Подяку від голови районної ради вручено Катерняк Наталії Михайлівні - начальнику відділу культури та туризму райдержадміністрації та грамотою нагороджено Тимощук Валентину Миколаївну – директора КЗ «Демидвська ЦСПШБ».

Зі святом Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва музичними вітаннями привітали маленькі таланти, діти працівників культури.

Шановні працівники закладів культури, нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 листопада 2017, 14:54