Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Регуляторна політика
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Доступ до публічної інформації
Краща посадова особа
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Позитивні напрацювання спільної праці PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Середа, 31 травня 2017, 10:37

Постійні зустрічі депутата Олександра Дехтярчука з виборцями допомагають вивчити справжній стан справ на місцях, познайомитися з нагальними проблемами громадян. Саме такий шлях роботи обрав наш народний депутат Олександр Володимирович, бо, за його переконанням, лише так він може стати по-справжньому народним депутатом.

Тим паче, що такі зустрічі завжди завершуються практичною реалізацією задуманих рішень.

Не винятком і стала зустріч Олександра Дехтярчука на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Маляр», яка відбулася на базі ВПУ №25 смт.Демидівка ще у квітні поточного року, за участі заступника начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти Петра Коржевського, голови районної ради Сергія Радченка, голови райдержадміністрації Богдана Левшенюка.

 

Адже під час зустрічі обговорили питання та перспективи розвитку ВПУ №25. Депутат підкреслив важливість створення комфортних умов для проживання студентів у гуртожитку училища.

 

Важливим і першочерговим завданням було вирішено провести поточний ремонт покрівлі студентського 5-ти поверхового гуртожитку. Ця проблема вже не один рік турбує керівництво училища. Та за відсутності достатнього державного фінансування, вирішити її неможливо.

В обговоренні даного питання між народним депутатом та районною владою було досягнуто спільної думки щодо реалізації даного проекту.

Тому, голова районної ради Сергій Раченко, запевнив присутніх, що враховуючи активну позицію Олександра Дехтярчука в реалізації спільних проектів району із залученням вагомої частки державних коштів на соціально – економічний розвиток Демидівського краю за сприянням народного депутата, районна рада не може залишитись осторонь вирішення проблеми державного значення. І як наслідок, 24 травня поточного року, за розуміння депутатами районної ради даної проблеми, було прийнято рішення районної ради щодо надання субвенції обласному бюджету для реалізації проекту поточного ремонту покрівлі студентського гуртожитку ВПУ №25 смт.Демидівка в сумі 306 тис. грн.

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 31 травня 2017, 10:57