Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Регуляторна політика
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Доступ до публічної інформації
Краща посадова особа
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Урочистості до Дня місцевого самоврядування PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 12 грудня 2016, 11:49

За доброю традицією  7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята в залі засідань районної  ради  відбулись урочистості, в яких взяли участь  представники місцевої влади, депутати, сільські та селищний голови із своїми працівниками, ветерани органів місцевого самоврядування, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

З щирими вітаннями та побажанням міцного здоров’я, щастя, наснаги звернувся до колег та присутніх -  усіх, хто працює на благо територіальних громад Демидівського району  голова районної ради Сергій Радченко. Слова глибокої шани та поваги  було адресовано ветеранам органів місцевого самоврядування.

У своєму виступі Сергій Іванович зазначив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуванні зроблено чимало, але далеко не все. На сьогодні залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад. Але, незважаючи на труднощі, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження.

 

Звертаючись до присутніх у залі  посадових осіб органів місцевого самоврядування району, голова ради наголосив, що цей день став  святом для депутатів рад усіх рівнів, для посадових осіб місцевого самоврядування і, що найголовніше, для виборців, адже саме виборці довірили їм високе право і велику відповідальність від їхнього імені брати безпосередню участь у розв'язанні проблем територіальних громад сіл, селища нашого району.  Саме місцева влада, наголосив Сергій  Іванович, є сьогодні найбільш наближеною до людей. Зі своїми проблемами, болями, труднощами люди йдуть насамперед до сільських та селищної рад, представників органів місцевого самоврядування.

 

Адже, від роботи депутатів, сільських, селищного голів, секретарів селищної та сільських рад, бухгалтерів, землевпорядників залежить своєчасність прийняття важливих для громади рішень та їх виконання, і найголовніше - авторитет місцевого органу самоврядування.

Слова вітання та своє бачення нинішньої ситуації і перспективи розвитку місцевого самоврядування висловив і голова районної державної адміністрації Богдан Левшенюк. Побажання усім присутнім успіхів в справі зміцнення економіки району, поліпшенні добробуту її жителів та подальших трудових здобутків звучали від головного редактора газети  «Вісник  Демидівщини» Людмили Мулько.

Кращих представників місцевого самоврядування нагороджено почесними грамотами та подяками.

Після урочистої частини всім присутнім від солістів, творчих  колективів  Будинків культури району, талановитих вихованців та викладачів школи мистецтв був подарований чудовий святковий концерт.

Останнє оновлення на Середа, 14 грудня 2016, 12:38