Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Регуляторна політика
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Доступ до публічної інформації
Краща посадова особа
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
Відбулася чергова сесія районної ради PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Четвер, 24 листопада 2016, 17:31

Попередній тиждень в районній раді був приділений підготовці та проведенню дев’ятої сесії районної  ради.

Зокрема, 15 листопада були проведенні засідання постійних комісій районної ради, на яких розглядались та попередньо обговорювались сесійні питання.

Пізніше, 18 листопада в залі засідань районної ради відбулося пленарне засідання чергової сесії районної ради.

Приємно, що для озвучення Гімну України на пленарне засідання було  запрошено учнів Демидівської школи мистецтв, які разом з тим презентували нові музичні інструменти, придбані в ході реалізації районного проекту.

Порядок денний затверджено в цілому і розгляд питань розпочався із додаткового питання «Про програму фінансової підтримки філії «Млинівський райавтодор» дочірнього підприємства «Рівненський облавтодор» з утримання доріг загального користування в зимовий період на 2016-2018 роки». По даному питанню інформував керівник даного підприємства Кравчук Олексій Олексійович. Депутати ініціювали багато питань до керівника «Млинівавтодор» стосовно обслуговування та очищення від снігу доріг району.

Інші питання, обговоренні на постійних комісіях, проголосованні без зауважень. Також була акцентована увага на питанні «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» в частині надання матеріальної допомоги учасникам АТО.

 

На засіданні сесії також розглянуто додатково внесене питання «Про статут навчального закладу  Демидівський НВК «ЗОШ I-IIIст.-ліцей» в новій редакції. Інформацію по даному питанню надано  Фещук Аллою Антонівною – заступником директора з науково-методичної роботи Демидівського НВК, яка зазначила, що такі зміни обумовленні приєднанням до Демидівського НВК навчально-виробничої майстерні.

Ще одне додаткове питання надійшло на адресу голови районної ради в переддень пленарного засідання, але за підтримки депутатів воно було включено в порядок денний, оскільки до депутатів звернулись працівники одного із найбільших  підприємств району ПП «ОЛДІ», яке займається переробкою деревини. Під зверненням до голови та депутатів ради підписались 53 працівники, які насторожені постійним тиском на підприємство правоохоронних органів, спекулюючи своїм службовим становищем та робочим часом цих працівників.

Депутати вирішили направити дане звернення до Рівненської обласної прокуратури та Народному депутату Дехтярчуку О.В. для сприяння у вирішенні питання недопущення дестабілізації даного підприємства.

По всіх розглянутих питаннях прийняті рішення. Сесія завершилась за 2 години роботи.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 листопада 2016, 10:31