Головне меню

Головна сторінка
Про район
Склад і структура районної ради
РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Рішення районної ради
Розпорядження голови районної ради
Районні програми
Нормативна база районної ради
Комунальні підприємства
Регуляторна політика
Звернення громадян
План роботи районної ради
Місцеве самоврядування району
Доступ до публічної інформації
Краща посадова особа
Матеріали для оприлюднення
Українська асоціація районних та обласних рад
Демидівський районний фонд "Милосердя"
Декларації про доходи
Контакти
Головна сторінка
У школах району відзначили початок нового навчального року PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Понеділок, 05 вересня 2016, 15:10

Першого вересня у школах району пролунав перший дзвінок, який покликав учнів за шкільні парти. Причепурені, трохи схвильовані після безтурботних канікул дівчатка і хлопчики вишикувались на шкільних лінійках й радо зустрічали першачків.

На святковій лінійці в Демидівському НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей з вели­кими почестями зустрічали но­вачків у Країні знань – першо­класників, їх цьогоріч аж 52. Ви­шиванки, яскраві буке­ти, стрічки в зачісках дівчаток, урочисте ви­не­сення державного прапора України та прапора ліцею,  виконання гімну з ру­кою на серці,  – завдяки пат­рі­отичній атмосфері кожен при­сутній на святі відчув гордість за те, що він – українець.

 

Представником влади на уро­чис­тій лінійці був Сергій Радченко, голова Демидівської районної ради, який привітав учнів, учителів і батьків з початком нового навчального року та по­ба­жав усім успіхів і перемог. А також виконав приємну місію нагородження. Похвальні лис­ти з рук директора школи та голови районної ради отри­мали від­мінники середньої і старшої школи.

Перші віршовані слова у школі звучали від пер­шо­класників із обіцянками добре вчитися, бу­ти слухняними та ввіч­ливими. Настанови їм дали 23 одинад­ця­тикласники, по­дарувавши, шкільне приладдя, а згодом відвели їх на перший урок.

Привітати учнів, батьків та вчителів із святом Першого дзвоника у Боремельський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум завітав заступник голови районної ради Віталій Конський.  Він побажав, щоб цей навчальний рік відкрив перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихав успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Цьогоріч вперше пе­рес­туплять поріг школи 8 ма­ле­ньких першо­кла­сників, котрих вчителька при­вели на свято за руку. Останній рік про­ведуть у стінах рідної школи 13 ви­пус­кників.

Керуючий справами районної ради Анатолій Бондар взяв участь у святковій лінійці в Хрінницькій ЗОШ І-ІІІ ст. Надзвичайна атмосфера панувала на подвір’ї школи – і школярі і вчителі радо зустрічали шкільне поповнення – 10 активних і непосидючих першачків. Лунало чимало привітань, першачкам давали настанови учні-старшокласники, всі разом співали пісень, дарували квіти, посмішки вчителям, у маленькій, проте дружній родині панувала щира атмосфера. Урочисті і радісні першокласники також не залишилися осторонь святкування, а схвильовано і боязко розповідали віршики та співали пісеньки під аплодисменти присутніх, обіцяли гарно вчитися, адже вони не просто хлопчики й дівчатка, вони — школярі.

Свято  закінчилося… Попереду багато буднів, багато копіткої щоденної роботи,  як в дітей, так і у вчителів та  батьків. То ж нехай цей непростий рік, рік реформ в освіті, рік, коли ще іде війна на Сході держави принесе всім нам  мир, злагоду, розуміння та багато хороших приємних моментів,  успіхів та творчих здобутків.

Останнє оновлення на Вівторок, 06 вересня 2016, 08:14